Ученици наше школе, заједно са својим одељењским старешинама и осталим запосленима, реализовали су једнодневни излет и посетили бројне културно-историјске и духовне знаменитости.
Обишли су манастир Свети Роман, а затим и манастир Покрова Пресвете Богородице у Ђунису, где су имали прилику да се упознају са богатом традицијом и значајем ових светиња. Након тога посетили су Крушевац и цркву Лазарицу, један од најзначајнијих споменика српске средњовековне културе.
На крају излета ученици су уживали у слободној шетњи и дружењу у Врњачкој Бањи. Током целог дана владала је лепа атмосфера, испуњена смехом, дружењем и заједништвом. Ученици су показали одговорност и лепо понашање, а излет је протекао у духу пријатељства, добре сарадње и лепих успомена које ће свима дуго остати у сећању.





















