Срећно, драги матуранти!

Последњи наставни дан наши осмаци обележили су на најлепши начин — уз осмехе, дружење и успомене које ће памтити.
Штампали су мајице као успомену на школске дане, потписивали се једни другима, почастили грицкалицама и уживали у заједничким тренуцима. Посебну радост донело је и дружење са њиховом другарицом Леном Симоновић из суседне школе.

Нека вам пријатељства, осмеси и успомене из школских клупа остану заувек у срцу. Желимо вам да будете добри људи, да верујете у себе и да никада не заборавите своју школу и дане проведене у њој.

Срећно, драги матуранти!