Недеље сећања и заједништва „Дрво сећања“

Данас смо, поводом Недеље сећања и заједништва, реализовали активност „Дрво сећања“. Ученици су кроз ову креативну радионицу имали прилику да напишу поруке и изразе своја осећања и мисли на тему сећања, поштовања и заједништва.

На листовима нашег симболичног дрвета нашле су се речи подршке, разумевања, љубави и наде. Свака порука представља мали, али значајан допринос неговању међусобног уважавања и емпатије.

Кроз ову активност подсетили смо се колико је важно да будемо једни уз друге, да чувамо успомене и градимо заједницу засновану на поштовању и бризи.