Подела пакетића

Данас је нашу школу посетио Деда Мраз који је даривао новогодишњим пакетићима децу запослених, као и све ученике наше школе. Овим гестом желели смо да свој деци овај дан учинимо посебним и да насмејаних лица дочекају Нову 2026. годину.

Срећну Нову годину и предстојеће празнике жели вам колектив ОШ „Вук Караџић“. 🎄🎊❤️🎉