Са поносом истичемо да је ученик наше школе, Слађан Стојиљковић, учествовао на Републичком такмичењу „Шта знаш о саобраћају“, које је одржано у Београду. У изузетно јакој конкуренцији показао је завидно знање, вештине и одговорност, достојно представљајући нашу школу.
Током такмичења Слађану је подршку пружала његова школска другарица Кристина Стојановић, која је својим присуством и навијањем допринела лепој атмосфери и тимском духу.
Честитамо Слађану на успешном наступу, као и његовом наставнику Николи Јовићу на преданом раду и припремама. Желимо им још много успеха и запажених резултата на будућим такмичењима! 👏🚦🚲





