Крај првог полугодишта дочекали смо у веселом расположењу. Нашу школу посетио је Деда Мраз који је даривао новогодишњим пакетићима децу запослених, као […]
Ученици наше школе, заједно са својим одељењским старешинама и осталим запосленима, реализовали су једнодневни излет и посетили бројне културно-историјске и духовне знаменитости. […]