ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ

Драги ученици, поштовани родитељи,
Нова школска година почиње у среду,
1. септембра 2021. године.
На основу дописа Министарства просвете, науке и технолошког развоја, обавештавамо вас да ће се настава одвијати за све ученике непосредно у школи, дакле, по првом моделу, са почетком у 7.30 часова и да ће часови трајати 45 минута. За свако одељење је утврђена посебна учионица, а обезбеђени су и сви додатни услови у циљу очувања здравља и безбедности ученика и запослених.
Пријем за ученике првог и петог разреда биће организован 31. августа, у просторијама школе, по следећем распореду:
1. Први разред од 9.00 часова
2. Пети разред од 8.00 часова.
Молимо све ученике и родитеље да се придржавају свих епидемиолошких мера у циљу очувања здравља. За боравак у просторијама школе, неопходно је ношење заштитне маске!
Свим ученицима ОШ „Вук Караџић“ у Тегошници, желимо срећан и успешан почетак нове школске године!
Управа ОШ „Вук Караџић“, Тегошница